Wygodny i przyjazny

Położony blisko II linii stacji metra Trocka, pomiędzy Starym Miastem a centrum Handlowym M1, z idealnym dojazdem do Stadionu Narodowego i dużym bezpłatnym parkingiem z przed i z tyłu hotelu jest idealny na pobyt w Warszawie w celach biznesowych i turystycznych. Przestronne pokoje, komfortowe pokoje rodzinne, sala zabaw dla dzieci, restauracja i bar czynią pobyt przyjemnością. Sale konferencyjne pozwolą na przeprowadzenie biznesowych spotkań i prezentacji. Wszędzie dostępny Wi-fi internet z łącza światłowodowego pozwoli każdemu na pracę lub relaks.

Responsive image

Przestronne pokoje

Duże wygodne pokoje dla 1, 2 i 3 osób pozwalają na pracę lub wypoczynek. Pokoje radzinne dla 4 i 5 osób gwarantują wygodny poobyt dla całej rodziny.

Wszędzie blisko

Idelne miejsce do zatrzymania się podczas imprez na Stadionie Narodowym. Niedaleka stacja metra Trocka umożliwia szybki dojazd do centrum. Stare Miasto w zasięgu ręki. Dogodny dojazd do centów handlowych Arkadia i M1.

Responsive image
Responsive image

Restauracja

Sala jest klimatyzowana z dodatkowo wydzieloną oranżerią idealną na spotkania biznesowe czy jubileusze. Sala główna pomieści duże imprezy firmowe lub prywatne. Serwujemy elegackie i smaczne dania kuchni polskiej w nowoczesnej oprawie.

Pyszne darmowe śniadania

Nasi szanowni goście na początek nowego dnia otrzymują śniadanie, które różnorodnością zadowoli każdego i doda energi na cały dzień.

Responsive image
Responsive image

Bezpłatny parking

Goście mogą postawić swój samochód bezpłatnie na dwóch parkingach, z przodu lub z tyłu hotelu.

Konferencje

W naszych dwóch salach konferencyjnych i ekskluzywnej oranżerii zapewniamy pełną obsługę organizowanych konferencji, szkoleń, prezentacji. W przypadku oranżerii spotkanie biznesowe może odbywać się podczas serwowanego posiłku lub przy podanych przekąskach i przystawkach.

Responsive image

Rekomendacje

Polecają nas: